Makers Minds Human Centered Meetup (Curieuze Dinsdag)

Connect & Network
House of Manufacturing
This event will take place in Dutch
In 2026 staan alle 'Curieuze Dinsdagen' in het teken van Factory of The Future. Vandaag: Human-Centred Organisatie.
Mensen vormen het kloppend hart van elke productieomgeving. In een Human-Centred organisatie is de organisatie van werk mensgericht, georganiseerd o.a. op basis van hun competenties en gericht op brede inzetbaarheid. Curieus hoe ‘reward’ leergoesting en ontwikkeling van competenties, en een op die competenties gebaseerde brede inzetbaarheid, ondersteunt?

For whom is this interesting?

Exclusief voor Agoria leden.
Human Centered Organisation belangt ons allemaal aan. Hoe houden we onze mensen tevreden en gemotiveerd.
Het event is gratis!

Why participate?

Mensen vormen het kloppend hart. In een Human-Centred organisatie is de organisatie van werk mensgericht, georganiseerd o.a. op basis van hun competenties en gericht op brede inzetbaarheid. Curieus hoe ‘reward’ leergoesting en ontwikkeling van competenties, en een op die competenties gebaseerde brede inzetbaarheid, ondersteunt?
Hoe kan je iedereen meenemen in digitalisatie. Is het digital of mens eerst? Hoe krijg je beiden gealigneerd? Tijdens deze sessie gaan we dieper in op deze vragen.

Program

17u30-18u : aankomst en verwelkoming
18u-19u : Inspiratiesessie
19u- 19u30 : netwerkmoment

Practical information

We starten om 17u30 en eindigen om 19u30

We kijken er naar uit om jullie te verwelkomen.

Organizer

Agoria

Additional information

Hou jullie agenda in de gaten voor september.

Tue 23 June
17:30 - 19:30